UARU

Виробник фруктово-горіхових шоколадних цукерок "Фантазія"

Акція, знижка в залежності від кількості замовлених одиниць, переходьте в каталог товарів , знижка до 4%.
00 Днів
:
00 Годин
:
00 Хвилин
:
00 Секунд

Наші переваги

Кондитерська компанія ТМ «Фантазія» виготовляє шоколадні (кондитерська глазур) фруктово-горіхові цукерки. На сьогодні пропонується 11 різних начинок на вагу і асортимент цукерок в подарункових упаковках. Працюємо на ринку України з 1992 року. Продаж цукерок здійснюється в роздріб і великим оптом. Можливо виготовлення великої партії під замовлення. Орієнтовані на співпрацю з магазинами по всій Україні. Для постійних клієнтів діє гнучка система знижок і індивідуальні умови замовлення та доставки.

Виготовляємо цукерки тільки з натуральних інгредієнтів, згідно ДСТУ 4135-2002. Якість постійно перевіряється Службою контролю. За багато років компанія з виробництва цукерок ТМ «Фантазія» заслужила високу довіру серед покупців, завдяки високій якості і доступній ціні.

Наші [переваги]

Зручна оплата та гнучка система знижок

Розмір знижки залежить від обсягу замовленої партії. Чим більше замовите - тим дешевше обійдеться покупка. Варіанти оплати: безготівковий (не є платниками ПДВ), готівковий, через Приват24 або наложеним платежем.

Власне виробництво цукерок

Ми не являємось посередником. В нас налагоджено власне виробництво, є власна лінія для глазурування. Цукерки виробляються в ручну, без добавок ГМО. Використовуємо тільки натуральні інгридієнти.

Зручні варіанти доставки

По Львівскій області – можлива доставка товару до дверей магазину. Доставка на наступний день. По Україні – будь-якою транспортною компанією (Нова Почта, Інтайм, Делівері). Доставка – на протязі 1-3 днів.

Виготовлення цукерок на замовлення

Приймаємо замовлення на виготовлення великої партії цукерок. Виготовляємo і привозимо товар через 7-10 робочих днів, від дня замовлення. При необхідності виготовляємо індивідуальний тип цукерок.

Контакти ТМ «Фантазія»

Ваш регион: Луцьк